Ana sayfa

Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Fabrika turu

Çin Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Kaliteli makineler, en iyi hizmeti ve daha hızlı inovasyon sağlayarak müşterilerin rekabet gücünü ve karlılığı artırmalarına yardımcı olun.

—— Cathy

Müşterilerin memnun ve başarılı olması için en iyisini deneyin.

—— John

Kenwei'nin tartım ekipmanı benim için büyük bir sorunu çözdü ve üretim verimliliğimi artırdı.

—— Mr.Louis

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8
Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd.
Depo
ölçek lazer kesici
bükme
Delme
kaynak
montaj
Su geçirmezlik testi
yaşlanma testi

Depo

depoya hammadde alımı

ölçek lazer kesici

bir lazer kesme makinesi ile malzemenin kesilmesi

bükme

Bir bükme makinesi ile bükme ve ilgili bükme

Delme

müşteri ihtiyaçlarına göre bükülmüş malzemeleri delme

kaynak

kaynak uzun yıllar kaynak deneyimi olan kişi tarafından gerçekleştirilir

montaj

Her bir parça bir montaj atölyesine monte edilir ve montaj personeli parçaları çok kafalı bir tartıya monte eder.

Su geçirmezlik testi

Ürünün müşterinin makine için temizlik gereksinimlerini karşılayabilmesini sağlamak için IP65 seviye gereksinimlerine göre tüm makinenin su geçirmezlik testini yapacağız.

yaşlanma testi

Her bir ürünün fabrikadan çıktıktan sonra istikrarlı ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için tüm makinede 7 günlük bir yaşlanma testi yapacağız.

1 2 3 4 5
Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd.
Montaj atölyesi
ekipman
Makine devreye alma
Hassas kısım
Test yapmak

Montaj atölyesi

14 yıldır otomatik tartım ve paketleme makineleri üretiminde uzmanlaşan Kenwei, kendimizi otomatik ambalajın komple çözümüne adamıştır.

ekipman

Kenwei, yüksek hassasiyetli ve yüksek hızlı kantarın kombinasyonu için yüksek kaliteli parçalar ve bileşenler üretmek üzere kantarın parçalarını incelemek ve test etmek için büyük ölçekli ekipmanlarla donatılmıştır.

Makine devreye alma

Devre kartları ve dokunmatik ekranlar gibi temel bileşenlerin hepsi, 50 ℃ ortamda 72 saatten fazla kesintisiz yaşlanma testi için geçiyor çünkü kendimizi yüksek kalitede işçilik ürünleri üretmeye adadık.

Hassas kısım

Kenwei bağımsız olarak hem standart hem de yüksek genlikli vibratörleri araştırdı ve geliştirdi.

Test yapmak

Çok kafalı tartı merkezi şasi, 2.5mm kalınlığında paslanmaz plakadan yapılmıştır ve iç güçlendirici nervür ile yapısal olarak güçlendirilmiştir.

1 2 3 4 5
Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd.
Teknik tartışmalar
Ürün tasarım çizimleri
Optimum doğruluk
Teknik testler
Teknik devreye alma

Teknik tartışmalar

Zengin sanayi deneyimi ile yüksek kaliteli bir ekip ile, profesyonel ve teknik personel fazla 30%.

Ürün tasarım çizimleri

Kenwei, tasarım ve geliştirmeden tam otomatik kantitatif tartım paketleme sistemlerinin özelleştirilmesinde kapsamlı bir güce sahiptir.

Optimum doğruluk

Kenwei bağımsız olarak hem standart hem de yüksek genlikli vibratörleri araştırdı ve geliştirdi.

Teknik testler

Sektörde yüksek kalite ve Ar-Ge laboratuvarına sahip olan kalite departmanımız, gelen malzeme kontrolü, yönlendirme denetimi, QE, yaşlanma öncesi ve yaşlanma sonrası muayene, bitirme ürün denetimi ve kısıtlı eksiksiz bir kalite yönetim sistemi gibi 16 muayene noktasını kapsar.

Teknik devreye alma

Standart dokunmatik ekranlar, EC genel standart endüstriyel ortamından daha yüksek bağışıklık standardını benimseyen ve yüksek düzeyde bir 4kV tasarımı sağlayan 50.000 saatlik bir LCD ekran kullanır.

 • Üretim hattı

  Guangdong Kenwei Entelektüel Makine Co., Ltd., kantitatif kombinasyon tartı ekipmanının profesyonel bir üreticisidir.Aşağıda, Kenwei üretim çok kafalı kantarın tüm süreci gösterilmektedir.TÖrnek olarak üretim kombinasyon kantarını, depoya hammadde satın almaktan, malzemeyi bir lazer kesim makinesiyle kesmeye, kestikten sonra, bükme makinesi ile bükmeye kadar, karşılık gelen açıya bükün ve ardından zımbalayın.Daha sonra uzun yıllar kaynak tecrübesine sahip kişiler tarafından kaynak yapılır.Her parça bir montaj atölyesine monte edilir ve montaj personeli parçaları çok kafalı bir tartıya monte eder.Montaj tamamlandıktan sonra, ürünün müşterinin makine için temizlik gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için tüm makinenin IP65 seviyesi gereksinimlerine göre su geçirmezlik testini gerçekleştireceğiz.Ayrıca, her bir ürünün fabrikadan çıktıktan sonra istikrarlı ve verimli bir şekilde çalışabilmesini sağlamak için tüm makinede 7 günlük bir yaşlandırma testi yapacağız.Kenwei profesyonel ve deneyimli bir Ar-Ge ekibi kurmuştur.İhtiyaçlarınıza göre tam otomatik tartım ve paketleme üretim hattını özelleştirebiliriz.

   

  Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

 • OEM / ODM


  14 yıldır otomatik tartı ve paketleme makinelerinin üretiminde uzmanlaşmış olan Kenwei, kendimizi tam otomatik paketleme çözümüne adamıştır.Artık dünya çapında büyük üretim kapasitesi ve geniş etkisi ile profesyonel çok kafalı kantar (doğrusal kantar / kontrol kantarı / metal dedektörü vb.)Çin gıda işleme ve paketleme endüstrisinde "Guangdong Endüstri-Üniversite-Araştırma Bilim ve Teknoloji Proje Ödülü", "yüksek teknoloji kuruluşu", "Teknoloji İnovasyon Ödülü", Ringier Çok Başlı Kombinasyon Tartım Teknolojisi İnovasyon Ödülü, bir dizi " Faydalı Model Patent Sertifikası ”ve diğer birçok onur belgesi.

   

  Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

   

  Kenwei, endüstride, gelen malzemeler, muayene, kalite kontrol, öncesi ve sonrası yaşlandırma ve bitmiş ürün muayenesi gibi 16 muayene noktasını kapsayan, üst düzey bir kalite ve Ar-Ge laboratuarına ve üst ve daha düşük süreçler.Ürünlerimiz çevre simülasyon testi, frekans, su geçirmezlik testi, tuz püskürtme testi, genlik ve elastik stres-gerinim testi, fonksiyonel simülasyon testi, 7 * 24 saat sürekli yaşlanma testi vb.Devre kartları ve dokunmatik ekranlar gibi temel bileşenlerin tümü, kendimizi yüksek kalitede işçilik ürünleri üretmeye adadığımız için 50 ℃ ortamda 72 saatten fazla kesintisiz yaşlandırma testinden geçmektedir.Ürünlerimizin başarısızlık oranı 1 yıl içinde% 0,5'in altında ve 2 yıl içinde% 1'in altındadır.

 • Ar-Ge

  Zengin endüstri deneyimine sahip yüksek kaliteli bir ekiple, profesyonel ve teknik personelin% ​​30'undan fazlası.Kenwei, tasarım ve geliştirme, üretim, pazarlama, kurulum ve devreye alma, teknik eğitimden satış sonrası hizmete kadar tam otomatik kantitatif tartım paketleme sistemlerinin özelleştirilmesinde kapsamlı güce sahiptir.

   

  Kenwei, farklı titreşim modlarının, hazne titreşim modlarının ve tutarsız stabilite süresinin neden olduğu titreşim momentlerinin neden olduğu çeşitli titreşimleri önlemek için çok kafalı tartı alanının en üst seviyesini temsil eden "stabilizasyon zamanı sabit geliştirme modunu" benimser.Ağırlık değerini okumanın parazit faktörleri, çok kafalı tartının uzun vadeli istikrarlı çalışmasını sağlar ve malzeme tasarrufunu en üst düzeye çıkarır.

   

  Kenwei, hem standart hem de yüksek genlikli vibratörleri bağımsız olarak araştırdı ve geliştirdi.Her bir vibratörün titreşim süresi ve titreşim genliği, malzeme akışını optimize etmek için otomatik olarak ayarlanabilir.Çok kafalı tartı merkezi şasesi 2,5 mm kalınlığında paslanmaz saçtan yapılmıştır ve dahili güçlendirme nervürü ile yapısal olarak güçlendirilmiştir.AD dönüştürme modülü, çeşitli titreşim girişimlerini etkin bir şekilde en aza indirmek ve tüm makinenin doğruluğunu sağlamak için teknik modifikasyonu anti-parazit teknolojisi ile birleştirir.

   

  Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

İletişim bilgileri
Guangdong Kenwei Intellectualized Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Jolin Leung

Tel: 18933374210

Faks: 86-760-22629213

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)